Zīmols

 

CND zīmols ir dibināts 1979.gadā Amerikā, Kalifornijā. Pasaules līderis profesionālā roku un kāju skaistum-kopšanas jomā.
CND zīmols velta ievērojamu laiku un resursus produktu izpētei un izstrādei,
izglītošanai un klientu atbalstam. Katrs no produktiem tiek rūpīgi izpētīts un pārbaudīts, pirms nonāk pie gala patērētāja- skaistum-kopšanas profesionāļa un klienta.
CND laboratorija, zinātniskās un tehnoloģiskās zināšanas, vairāk nekā 40 gadu
pieredze, pasaulē zināmi un atzīti ķīmiķi ir tas, kas dod absolūtas priekšrocības citu ražotāju vidū. Zīmola produkti tiek piedāvāti vairāk nekā 80 valstīs.
Zīmola pārstāvji izglīto profesionāļus, sniedzot tiem precīzas zināšanas par produktu tā sastāvu un pareizu tā lietošanu.
CND produktu klāstā ir vairāk, nekā 400 produktu profesionāliem skaistum-kopšanas saloniem, SPA saloniem un produkti roku un kāju kopšanai mājas apstākļos.

Shellac - Citāda gēla laka.

Tās īpašais sastāvs un katram tonim individuāli izstrādāta formula nodrošina ne tikai unikālu, neatkārtojamu krāsu paleti, bet arī īpaši saudzīgu procedūru. Dabīgie nagi netiek mehāniski apstrādāti (bojāti) ne pirms lakas uzklāšanas, ne arī pie noņemšanas. Pēc procedūras nags saglabā dabīgu spīdumu un veselīgu izskatu.
Pārklājums izskatās plāns un elegants, līdzīgi kā tradicionālajām lakām,
bet vienlaicīgi ir izturīgs pret mehāniskiem bojājumiem. Lakas noņemšanas laiks ir ātrs, bez dabīgā naga plātnes bojājumiem, skrāpējumie, kas palīdz neatkarīgi no lakas nēsāšanas ilguma saglabāt plātni veselīgu un tik pat spēcīgu.
Visi saistītie produkti, kā lakas noņēmējs, nagu attaukotājs, LED lampa u.c. ir izstrādāti ar mērķi padarīt procedūru īpaši saudzīgu, drošu un patīkamu.

Vinylux klasiskā nagu laka.

Pašlīmējošs krāsas pārklājums, kas nodrošina nevainojamu lakas pārklājumu nedēļas garumā. Nav nepieciešams bāzes pārklājums, jo tās sastāvā ir komponenti, kas nodrošina nevainojamu saķeri ar dabīgā naga plātni. Virsējais pārklājums satur gaismas jutīgu polimēru tehnoloģiju, kas palielina tā izturību pret skrāpējumiem, nodrošina pārklājuma noturību un sniedz izteiktu (ilgstošu) spīdumu lakai. Tieši tāpēc to dēvē par septiņu dienu nagu laku. Tā ļoti ātri nožūst (viss process prasa tikai desmit minūtes!). Tās nēsāšanas ilgums ir 4 reizes lielāks par tradicionālajām nagu lakām.
Plaša toņu palete, kas nemitīgi papildinās ar sezonai aktuālajiem toņiem.
Tā ir iespēja veidot nevainojama manikīru ne tikai salonā, bet arī
mājas apstākļos. Tā varētu būt arī lieliska dāvana, jo tās lietošana ir ērta,
kvalitatīva un ilgnoturīga.